.

.

FJC 4966 LED Течење Откривање Светлина

FJC 4966 LED Течење Откривање Светлина

мислење на клиентот:

DEN 955.44
Достапност
Во достапна форма

Супер-Светли LED со прилагодува фокусот точка.Пакет Димензии : 8.849 H x 3.384 L x 2.169 W (инчи).Пакет Тежина : 0.41 фунти.Земја на Потекло : Канада.LED УВ течење откривање на светлината.Користите за да го најдете истекува кога користите било fluorescent UV течење откривање боја.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите