.

.

20 Стоматолошки Заб Белење Сенка Водич со Огледало за Стоматолог Следење на Белење на Заби Разбира, Заб Сенка Водич со 20 Бои

20 Стоматолошки Заб Белење Сенка Водич со Огледало за Стоматолог Следење на Белење на Заби Разбира, Заб Сенка

мислење на клиентот:

DEN 959.76
Достапност
Во достапна форма

20 белење на заби сенка водичи за споредување на забите нијанси пред & после белење,покажува вашите пациенти за вашите заби белење на третмани helpfully.Со ласерски гравирани брои, лесен за читање и долготрајни.Сенка табовите може да се загрее-sterilized во автоклав до max температура од 140 orcold-sterilized со помош на соодветни средства за дезинфекција.Сенка водич база е само погодна за површината дезинфекција.Answer : ___________________________ Note : пластични делови на сенката водич не се отпорни на monomers.Доаѓа во стилски алуминиум случај со огледало, преносни и лесно да се задржи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите