.

.

SCITOO Страна Поглед Огледало Возачот Страна Огледало Компатибилен Со 2017 2018 за Toyota е корола iM година за Scion iM Моќ Прилагодување на Моќ Виткање Пак Сигнал Загрева

SCITOO Страна Поглед Огледало Возачот Страна Огледало Компатибилен Со 2017 2018 за Toyota е корола iM година

мислење на клиентот:

DEN 1590.96
Достапност
Во достапна форма

????КОМПАТИБИЛЕН - Одговара за 2017 2018 за Toyota е корола i M, 2016 година за Scion i M. ????МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН - Левата Страна, се Подготвуваат, Моќта на Вредноста, Моќ Виткање, Пак Сигнал, Загрева. ????МОЌТА на ВРЕДНОСТА - Кога ќе сакате да ја прилагодите на поле на гледање од страна огледало, вие не треба директно да се допре леќи на камерата за да ја прилагодите, може да се прилагоди на аголот од огледалото леќа преку автомобил прекинувач.Оваа власт огледало во голема мера може да го подобри возачи практичноста и го прават возењето побезбедно. ????ПАК СИГНАЛ СВЕТЛИНА - На страничниот изглед огледало има претвори сигнал функција, кој ја подобрува возење безбедност и предупредува предниот и задниот дел од возила и пешаци, кога возилото се претвора.Кога ќе сакате да го вклучите или промена ленти, го претвори сигнал ќе флеш, препуштајќи други возила и пешаци забележите дека сакате да се сврти и да се избегне вашето возило во време.Објектот испратени од нашиот магацин во USFIT ЗА : 2017 2018 за Toyota е корола i M2016 за Scion i MSPECIFICATIONS : се Вклопува LH (Возачот Страна) копче за Прилагодување на Моќ Folding Heated Turn Signal WHEN ВАШАТА СТРАНА РЕТРОВИЗОРИТЕ ТРЕБА ДА БИДЕ REPLACEDDo забележите дека нешто недостасува од страна на вашиот автомобил, секој пат кога ќе сигнал за промена на ленти?Имаше подршка во или надвор од паркинг простор без да гледа на двете страни на вашето возило?Ако е така, тогаш тоа е веројатно сте оштетени вашата врата огледало стакло или пак потполно го разби целата вратата огледало.Ова е доста честа појава, и речиси сите во една точка или друго претрпе траумата на кршење на еден (или и двете) на нивните страна на вратата огледала.Или начинот на кој, со возење без страна огледало е опасно и ја остава отворена можноста да не се види автомобил веднаш до вас, ако сакате да го промените ленти.Тоа значи дека вие треба да добиете нова врата огледало на вашиот автомобил.Пакет Вклучувајќи : 1 BUC левата страна огледало.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите