.

.

Dorman 955-1501 Патникот Страна Моќ Вратата Огледало со Сигнал Одберете Ford Модели

Dorman 955-1501 Патникот Страна Моќ Вратата Огледало со Сигнал Одберете Ford Модели

мислење на клиентот:

DEN 1776.00
Достапност
Во достапна форма

Совршена замена - обратна конструиран за да погледнете, се вклопуваат и во функција токму како оригиналниот вратата огледало на вашето возило е специфични година, марка и модел.Заврши собранието - ги вклучува истите огледало стакло, домување, заградата и технологија, како оригиналниот дел кој дојде на возилото.Цена-ефикасен и сигурен - функции на сличен начин да оригиналниот дел, но е многу помалку скапи од добивање замена од дилер или од оригиналниот производител.Лесна инсталација - нема специјални алати или опрема е потребно за инсталирање на овој нов дел.Осигурете се вклопуваат - за да бидете сигурни дека овој дел одговара на вашиот точната возило, внесете ја вашата направи, модел и да се намали нивото во Гаража.Оваа врата огледало беше конструиран за да погледнете, се вклопуваат и да функционира како оригиналот огледало собранието за вашето возило е специфични година, марка и модел.Тоа вклучува исто огледало стакло, домување, заградата и технологија како дел кој дојде на возилото.Возилото модел години овој дел се вклопува (бидете сигурни да проверите вашето возило да се намали со користење на гаража) - [Ford F-150 : 2001, 2002, 2003] - [Ford Lobo : 2001, 2002, 2003].

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите