.

.

2 парчиња Проширување Завртки со Кука 10 M×100, нема Рѓа. Вистински 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик, Проширување Завртки, Навртки. (Сребро, Проширување Завртка)

2 парчиња Проширување Завртки со Кука 10 M×100, нема Рѓа. Вистински 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик, Проширување

мислење на клиентот:

DEN 143.76
Достапност
Во достапна форма

Избрани од 304 нерѓосувачки челик материјал, обработени со нега, фрлија секој производ.Површината е полиран за подолг живот,.Широко се користи во огради, анти-кражба врати и прозорци, canopies, климатизација одредување, дома декорација, инженеринг и други области.Широко се користи во огради, анти-кражба врати и прозорци, крошна, климатизација фиксни, дома декорација, инженеринг и други области.M10x100mm проширување болт, M10 навој дијаметар, вкупната должина 3.93 во.Две преголеми M10 100 проширување завртки, нема рѓа.Автентични 304 од не ' рѓосувачки челик, проширување завртки, навртки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите