.

.

Lax'Aire Нежен Лаксатив и Лубрикант за Мачки Кучиња - 3 мл.

Lax'Aire Нежен Лаксатив и Лубрикант за Мачки Кучиња - 3 мл.

мислење на клиентот:

DEN 454.08
Достапност
Во достапна форма

Индициран за третман на опстипација кај кучињата.Помага во олеснување на непријатност и иритација предизвикана од hairballs во мачки.Висок вкус жалба за мачки и кучиња.Формулиран за високо вкус жалба; лесно прифатени од кучиња и мачки.Нежно и ефикасно.Помага да се ослободат непријатност и иритација од hairballs.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите