.

.

Шунката Черепот ноќта на Вештерките Pop-Up Перење Забавува со Капак Количка за Складирање Кошница Расклопна Перење Торба за Dorm Соба, Апартман, Hotel

Шунката Черепот ноќта на Вештерките Pop-Up Перење Забавува со Капак Количка за Складирање Кошница Расклопна

мислење на клиентот:

DEN 1872.00
Достапност
Во достапна форма

【ПРОМЕНЛИВА ГОЛЕМИНА】 : Pop-up перење попречи е 15.7x15.7x18.5 кога во исправена и 15.7x15.7x2 во кога се намалат.Неговата големина во голема мера може да го спаси вашиот простор, особено погоден за места со ограничен простор како што се мали апартмани, колеџ ученичкиот дом, итн. 【МАТЕРИЈАЛ】 : Pop-up перење попречи е направен од 210 поставата и високо квалитетен челик жица.На дното е фирма, не е лесно да се солза или оштетување, и издржливи.Челик жица прави кошница не е лесно да се деформирани и се намалува флексибилно. 【КАРАКТЕРИСТИКИ】 : Pop-up перење забавува усвојува солидна пролет структура.Тоа има целосна патент капак, кој е запечатување и dustproof, и засилен рачки за лесно носење. 【ПОВОД】 : Pop-up перење попречи е многу погоден за перење соба, кампување, пикник, тревник, дворот, плажа, стан, дом, колеџ ученичкиот дом, хотел итн.Тоа може да се продавница валкана облека, играчки и спортски стока.Погодна за внатрешна и надворешна. 【ЧИСТИ】 : ве Молам не машина за миење, не кајгана, не сува чиста и собори сува.Ве молиме да се исуши природно.Здрав пролет структура со високо квалитетен челик жица, полн патент капак, засилен рачки за лесно носење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите