.

.

Светла Мотор LED Опашка Светлина со помош на Сигнали за Suzuki Булевар M109/R;Натрапникот 1800;VZR1800 Јасно леќа

Светла Мотор LED Опашка Светлина со помош на Сигнали за Suzuki Булевар M109/R;Натрапникот 1800;VZR1800 Јасно

мислење на клиентот:

DEN 1678.80
Достапност
Во достапна форма

LED Опашка Светилки со вграден-во ред Сигнали (Bright2wheels INT) – оригинал 1 Генерал. технологија.LED опашка светлина вклучени со интегриран пак сигнали;.Максимална Количина на Висока Осветленост Led инсталиран, ја Подобрува видливоста и изглед;.Брза и Лесна Инсталација – Нуди близина plug-and-play користат за двете црвени led работи светлина и кочница светлина, како што е прикажано на слики; доаѓа со брзи конектори, инсталации дијаграм, и отпорници или flasher реле ако тоа е потребно за ожичување на вграден-во ред сигнали;.Ние нудиме Бесплатно Стандард Превозот за домашни наредби, и ние испрати нашата Цел во рок од 1 работен ден(понеделник-петок, Excl.празници);.Гаранција : 6 месеци;.Карактеристики и предности : оригиналните 1 Генерал. технологија.LED опашка светлина вклучени со интегриран пак сигнали.Гаранција : 6 месеци; Ние нудиме Бесплатно Стандард Превозот за домашни наредби, и ние испрати нашата Цел во рок од 1 работен ден(понеделник-петок, Excl.празници);.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите