.

.

Толку Ниско CH45-5 Лабораторија Градите Замрзнувач, 115V, 5 Сертификати. Фт, Температура Спектар 0C да -45C

Толку Ниско CH45-5 Лабораторија Градите Замрзнувач, 115V, 5 Сертификати. Фт, Температура Спектар 0C да -45C

мислење на клиентот:

DEN 564.00
Достапност
Во достапна форма

Толку Ниска Enviromental ЛАБОРАТОРИЈА ГРАДИТЕ СТИЛ ЗАМРЗНУВАЧИ ДА -45°C 0ºC да -45ºC, 5 сертификати.ft., Прирачник Одмрзне - SOLOW.Толку Ниска Enviromental 0ºC да -45ºC, 5 сертификати.ft., Прирачник Одмрзне Ниска температура градите стил замрзнувачи доаѓа стандард со микропроцесори дигитален контролер, коишто се слушаат и визуелен аларм, аларм батеријата назад-до и од 90 дена труд 1 година делови гаранција.ЛАБОРАТОРИЈА ГРАДИТЕ СТИЛ ЗАМРЗНУВАЧИ ДА -45°C. - SOLOW.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите