.

.

KALIONE Брада Тример, 5-во-1 Коса Trimmers за Мажите, Електрични Жилет/Хлапак, Слама Тример, Носот Тример, Машки Чешлање Сет, Телото Тример за Мажите, Целосно да се Перат, Ултр?

KALIONE Брада Тример, 5-во-1 Коса Trimmers за Мажите, Електрични Жилет/Хлапак, Слама Тример, Носот Тример, Машки

мислење на клиентот:

DEN 933.36
Достапност
Во достапна форма

✅【Мулти-Функционални Чешлање Комплет】 Нашите 5-во-1 мултифункционален чешлање комплет е професионална прецизност бричење систем дизајн, вклучувајќи коса clippers, микро хлапак, тело, коса/полна големина/прецизност/брада/носот тример, Дојде со 4 коса тример чешли што може прецизно да се контролира должината на косата, стајлинг на вашата брада и тело, коса на било саканиот изглед : Коса Clippers, Брада Тример, Детално се кастри, mustaches, sideburns, goatees, слама, други face & body коса. ✅【Високи Перформанси Остри Ножеви Челик】 На сечилото на овој тример е остар, многу издржливи, и има голема работна ефикасност.Прецизна јазот дизајн подобрува неговата безбедност перформанси, длабоко во близина на кожата, средување и триење се мали и нема да им наштети на кожата. ✅【USB Полнење & 120min Траење】Повеќе USB Полнење Начини како што се КОМПЈУТЕР/лаптоп/USB штекер/powerbank итн се погодни за global travel.Тример ви обезбедува 120 минути runtime, целосно наполнетата држава. ✅【Водоотпорен & Лесно да се Чисти】 Оваа чешлање комплет се перат, погоден за мокра и сува употреба, и лесно да се чисти.Сечилото е монтажни и, исто така може да биде лесно да се чистат со вклучени четка.За најдобро искуство, ве молиме да се исуши природно и го стави на заштитна маска по секоја употреба. ✅【ПОКАЖЕТЕ САМОДОВЕРБА】 Нема повеќе непријатни моменти за време на датуми, на работа или навечер!Што заслужува да биде вашиот најдобар - убава, префинет и елегантен.Лесно да се ослободи од безболно, непречено и брзо расте косата со мултифункционален коса тример, излезе и блум со доверба.Добредојдовте на нашата продавница!KALIONE се придржува до условите на услуга концепт на услуги на клиентите и се стреми да создаде високо-квалитетни производи кои ги задоволуваат потребите на клиентите.Покрај тоа, за ист вид на стока, нашите продавници често имаат различни стилови.Вие само треба да се бараат за овој тип на производ во KALIONE продавница, и можете да изберете колку што сакате!Опис:име на Производ : Пет-во-едно коса clipper set Power снабдување на владата : rechargeable Material : ABSHair отстранување дел : целиот дел од телото.Перење функција : тело за перење.Текст : 110 V-240 V/50 Hz-60 Hz Power : 3 WCharging време : 2 часа брзо charge Use време : 120 minutes Packing метод : boxed Packing листата : коса clipper, телото нож, жилет, нос коса нож, веѓа тример, 4* позиционирање чешел (3,6,9,12 mm), прирачник, четка за чистење, USB полнач, полнење stand We имаат ефикасна по-продажбата на тимот.Ако имате било какви прашања или проблеми со производи што си ја купил во нашата продавница, ве молиме контактирајте со нашите професионални услуги на клиентите.Ние ќе се справи со нив правилно во рок од 24 часа.Се надевам дека ќе има добар шопинг во нашата продавница!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите