.

.

OdontoMed2011 Сет На 50 Стоматолошки Вадење на Форцепс #51L Забна Екстракција Инструменти ODM

OdontoMed2011 Сет На 50 Стоматолошки Вадење на Форцепс 51L Забна Екстракција Инструменти ODM

мислење на клиентот:

DEN 9959.76
Достапност
Во достапна форма

Стоматолошки Вадење на Форцепс #51 L.Изработени Од Нерѓосувачки Челик.Gauranteed Задоволство И Вредност За Пари.Odonto Med2011 Инструменти.Odonto Med2011 ПРОИЗВОДИ НУДИМЕ рачно изработени на ДОПИР НА СЕКОЈ ИНСТРУМЕНТ.Odonto Med2011 Сет На 50 Стоматолошки Вадење на Форцепс #51 L Забна Екстракција Инструменти .НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК со ВИСОК КВАЛИТЕТ !!!Odonto Med2011 Инструменти.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите