.

.

3M™ Супер 88 Електрични Лента, 1 1/2 x 44', Црна, 10/Случај, 3M Акции# 7000058433

3M™ Супер 88 Електрични Лента, 1 1/2 x 44', Црна, 10/Случај, 3M Акции 7000058433

мислење на клиентот:

DEN 256.80
Достапност
Во достапна форма

Премија одделение, сите временски услови, винил изолациони лента.Се справува со температура опсег од 0 до 220 степени Ф Одлична отпорност на триење, влага, бази, киселини и корозија.Номинална за жица и кабел splices до 600 V.ПВЦ поддршка со притисок осетлив, гума врз основа лепило. 3 M Акции # 7000058433, Серија 88. 1 1/2 инчи x 44' црна (10 ролни) 3 M 88 електрични лента.Премија одделение, сите временски услови, винил изолациони лента.Се справува со температура опсег од 0 до 220 Степени Ф Одлична отпорност на триење, влага, alkalies, киселини и корозија.Номинална за жица и кабел splices до 600 V.ПВЦ поддршка со притисок осетлив, гума врз основа лепило.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите