.

.

Жените Две Парчиња Здолниште Групи - Кавга Ленти Шлиц Midi Здолниште Сет 2 Парче Облека Се Облекуваат

Жените Две Парчиња Здолниште Групи - Кавга Ленти Шлиц Midi Здолниште Сет 2 Парче Облека Се Облекуваат

мислење на клиентот:

DEN 863.76
Достапност
Во достапна форма

Се повлече На затворање.Машина За Миење. 2 парче здолниште комплети за жени clubwear со висока еластичност и удобен материјал направи да се чувствувате мека и совршено се вклопуваат.Уни Clau плус големина две парче облека карактеристики светла цврсти, долг ракав со ленти, круг деколте сечење на врвот, висока половината midi здолниште. 2 парче здолниште поставите облека е добро дизајниран да одговара и со било јакни палта чевли за на плажа одмор роденден секојдневен посебен повод ноќта клубска.Машина за миење,препорачуваме со перење торба, не кајгана, не железо, висат или линијата за сува плус големина 2 парче облека.Нашите здолниште постави не разочара и е сигурен да брзо да стане еден плакар главен оваа сезона!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите