.

.

X-DREE Жолта Цинк Позлатен Проширување Гром Подлога Gecko Автомобил Поправка Завртки M20x180mm 2 парчиња(Amarillo Zincado Chapado Perno де expansión Anclas Gecko Reparación de automóviles P-ERNOS M20x180mm 2 unids

X-DREE Жолта Цинк Позлатен Проширување Гром Подлога Gecko Автомобил Поправка Завртки M20x180mm 2 парчиња(Amarillo

мислење на клиентот:

DEN 800.40
Достапност
Во достапна форма

Име На Производ : Автомобил Поправка Проширување Гром; Материјал : Метал, Жолта Цинк Позлатен.Тежина : 858g; Пакет Содржина : - 2 x Автомобил Поправка Проширување Гром.Тема Големина : M20 x 105mm/0.8" x 4.1"(D*L); Главна Боја : Бронзени на Ѕвонење.Вкупна Должина : 180mm/7.1"; Рамен Миење Големина : 36 x 2,5 mm/1.4" x 0.1"(D*T)(Longitud вкупно : 180 mm / 7.1' '; Tamaño де arandela plana : 36 x 2,5 mm / 1.4' 'x 0.1' '(D * T).Вежба Удар Дијаметар : 20mm/0.8"; Хексадецимален Орев Ширина : 30мм/1.2"(Diámetro del taladro : 20 mm / 0.8' '; Ancho де ла tuerca хексагонална : 30 mm / 1.2' '.Жолта Цинк Позлатен Проширување Гром Подлога Gecko Автомобил Поправка Завртки M20x180mm 2pcs Made на метал материјал во бронза на ѕвонење, M20 конец, 180mm долго.Висока јачина проширување завртки автомобил поправка gecko проширување болт, добар квалитет за подолго користење.0 Опис во Spanish Amarillo Zincado Chapado Perno де expansión Anclas Gecko Reparación de automóviles P-ERNOS M20x180mm 2 unids Nombre del producto : Perno де expansión де reparación de automóviles; Материјал : Метал, Цинк amarillo plateado Peso : 858g; Contenido del paquete : 2 x Perno де expansión став reparación де automóviles Tamaño rosca de : M20 x 105 mm / 0.8' 'x 4.1' '(D * L); Боја на директорот : Tono bronce Longitud вкупно : 180 mm / 7.1' '; Tamaño де arandela plana : 36 x 2,5 mm / 1.4' 'x 0.1' '(D * T) Diámetro del taladro : 20 mm / 0.8' '; Ancho де ла tuerca хексагонална : 30 mm / 1.2' '.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите