.

.

Ви благодариме Подароци - Ви Благодариме Подарок Кошница за Вработените - Ќе Се Одличен Спа Благодарност Подарок Кутија за Жени со Гимнастик - Ти Доби Оваа Награда н

Ви благодариме Подароци - Ви Благодариме Подарок Кошница за Вработените - Ќе Се Одличен Спа Благодарност Подарок

мислење на клиентот:

DEN 1199.76
Достапност
Во достапна форма

СОВРШЕН ВИ БЛАГОДАРИМЕ ПОДАРОЦИ КУТИЈА ЗА ДА ПОКАЖЕ БЛАГОДАРНОСТ!Покажете вашите соработници, empoyees, пријател, сопруга, мајка, најдобар пријател, учител, медицинска сестра, волонтер, вработен, свој колега колку ќе го цениме нив.Ова ви благодариме подароци за жените curated спа подарок кутија се сигурни дека за да се направи посебна личност во вашиот живот се чувствуваат негува и сакани.ВИ КАЖАМ БЛАГОДАРАМ И МУ ЈА ДАДЕ НА СПА ТРЕТМАНОТ КОЈ ТАА ГО ЗАСЛУЖУВА.Секој подарок кутија содржи едно 12 оз изолирани од не ' рѓосувачки челик гимнастик со зборовите : "Ви Благодарам За Се Страшни" ласерот трајно врежани, два такта од сите природни премиум сапуни, една бања бомба, еден 8 унца тегла од свила лосион за кожата и картичка за вашиот посебна забелешка.НЕЗАБОРАВНИ ПРИЈАТЕЛИ ПОДАРОК ДА ИМ ПОМОГНЕ НА НЕА СЕ ЧУВСТВУВААТ ИНСПИРИРАНИ И РАЗГАЛЕНО.Не само што таа ќе уживате во нејзиниот нов омилен гимнастик за неа кафе наутро или попладне пијат, но таа исто така ќе љубов како нејзината кожа го чувствува по препуштање во нејзиниот нов спа сапуни, бања бомба и телото путер.ТАА ЌЕ БИДЕ БЛЕСКАВА.Тоа ќе биде подарок кошница што ќе помогне да се релаксираат и развивам, по долго ден или ноќ.Даде тоа посебно жена поттикнување и внимателен подарок за да се негува.ПОДДРЖАНИ ОД СТРАНА НА НАШИТЕ 100% ВЕТУВАЊЕ.Ние очекуваме корисници на нашите подарок кутии за апсолутно ги сакам.Ако поради некоја причина тие не, ве молиме вратете го за наплата без прашања праша.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите