.

.

LENRUE Bluetooth Звучник V4.2 Преносни Безжични Звучници со HD Звук, 16H Изведба, вградениот Микрофон за iPhone/Samsung/Andriod/PC/Лаптоп Поддршка за USB/ТФ-Картичка/ПОМОШЕН(Црн) (Голи Розов?

LENRUE Bluetooth Звучник V4.2 Преносни Безжични Звучници со HD Звук, 16H Изведба, вградениот Микрофон за iPhone/Samsung/Andriod/PC/Лаптоп

мислење на клиентот:

DEN 309.84
Достапност
Во достапна форма

Напор Conectivity : Bluetooth 4.2 технологија обезбедува инстант спарување и одржува силна врска до 33 ft.И дека вашиот телефон може да ги прикаже преостанатото енергија на bluetooth звучници,безжичен звучник автоматски reconnects до последниот уред користи,Поврзете вашите уреди во само 2 секунди.Супериорен Квалитет на Звукот : Уживајте во вашата музика преку dual високи перформанси возачи и уникатни подобрен бас.Совршен звучник за вашиот i Phone, i Pad, Ехо Точка, Ехо, Samsung Галакси, Samsung Note, паметен Телефон Mac, Windows лаптоп, компјутер, Chromebook.Долготрајни Играње Време : вградена Li-Ion 1500m Ah батерија на гаранции до 16 часа изведба во 60% јачина на звук.Полнете ја само 3-4 часа со вклучена микро USB кабел; преносни звучници, исто така, може да се игра додека се полни, така што може да се задржи музика случува околу часовникот.Ултра Пренослив : Класичен стилски дизајн кој е префинет и lightened.Објектот Големина на : 7.5*2.2*2.7 инчи (L*W*H).Weitht : 0.88 lb.Совршен за дома, dorm соба, кујна,голф количка; стримувате музика на i Tunes, Музика, Spotify, Пандора од вашиот уред за безжично да го LENRUE A12 Enhanced Стерео Издание.Што Нудиме : LENRUE A12 Bluetooth Звучници*1, USB Кабел*1, 3.5 мм Аудио Кабел*1, Прирачник за Корисникот*1, Благодарение Картичка*1, 1 Година Гаранција гаранција за квалитет, 24 часа во текот на пријателски услуги на клиентите и е-мејл поддршка.Било какви прашања,ве молиме да бидат слободни да контакт.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите