.

.

Ролери за Деца, Девојки и Момчиња Ролери за Почетници Децата на Отворено во Затворено Прилагодливи 4 Големини со светне Тркала, Спортски Заштитна Опрема, Ролери roadbl

Ролери за Деца, Девојки и Момчиња Ролери за Почетници Децата на Отворено во Затворено Прилагодливи 4 Големини

мислење на клиентот:

DEN 1175.76
Достапност
Во достапна форма

"Производи вклучуваат"Коленото Padx1, Лактите Padsx1, Зглобовите Guardsx1, (Случаен Боја) Sport Bagx1, Конуси Куп Куп Roadblock X5. Носење на заштитна опрема е корисно за уметничко лизгање почетници да се надминат стравот. "Расте со 4 Големина Прилагодливи Чизма"совршен избор за одгледување деца, не грижете се за често менување на чевли било повеќе.Едно копче за да ја подесите големината лесно, се најдобро одговара!. "Сите Тркала со Шарени Виножито Lights"Image метеор застрелан низ небото во флеш, го покажува истиот убава глетка кога ќе се тркалање во темница.Сите 8 тркала возвишеното.Safe авто-генерирање на енергија тркала без било батеријата. [Премиум Перформанси] : High-top патики стилови ролери со екстра соочи и мека лагер нудат повеќе стабилност, да обезбеди глуждот поддршка и нога заштита.Тоа дава удобно и безбедно уметничко лизгање искуство за вашите деца.И тоа е подобро за почетници да се добие рамнотежа во ролери. [Топло Услуга и По-Продажбата на Заштита] : Деца безбедност и вашето задоволство се нашите извршување.Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме слободно контактирајте со нас.Ние и ветуваме дека ќе добиете одлична корисничка поддршка и обезбедување на квалитет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите