.

.

Knitter е Гордост KP800172 Mio Бод Сплит Прстен Маркери (30 Парчиња)

Knitter е Гордост KP800172 Mio Бод Сплит Прстен Маркери (30 Парчиња)

мислење на клиентот:

DEN 147.36
Достапност
Во достапна форма

Mio Бод Сплит Прстен Маркери-30/Pkg.Производот е произведен во Индија.Сите кружни игли се продава одделно.Knitter е Гордост Mio Сплит Прстен Маркери-Куки во плетени или хеклани бод без лизгање надвор. 30 по пакет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите