.

.

Polident Протеза Чистење, 3 Минута, 40 таблети

Polident Протеза Чистење, 3 Минута, 40 таблети

мислење на клиентот:

DEN 1528.80
Достапност
Во достапна форма

Polident Протеза Чистење, 3 Минута, 40 таблети.Тројно свежо нане во само 3 минути.Антибактериски.Чисти тешки дамки.Контроли протеза мирис.Остава чисти чувства.Убива 99.9% од бактериите.Впие секој ден да се задржи мирис далеку.За подобар мирис се контролираат, користење на Polident секој ден!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите