.

.

Ѓубриво Корпа за Кујна Counter: Нерѓосувачки Челик Countertop Ѓубриво Сад како 1.3 Литри Затворен Ѓубриво Кофа или Контра Composter Pail со Капак, 50 Ѓубриво Торби и 6 Филтри на актив?

Ѓубриво Корпа за Кујна Counter: Нерѓосувачки Челик Countertop Ѓубриво Сад како 1.3 Литри Затворен Ѓубриво Кофа

мислење на клиентот:

DEN 1078.80
Достапност
Во достапна форма

????Countertop Composter : H 10.8 x D 7.5 инчен ѓубриво бин лесно се вклопува во секоја кујна tabletop и е идеален за храна отпад како на пример, овошје/зеленчук парчиња, кршен eggshells, кафе и чај кеси. ????Издржливи Метална Конструкција : Модерна Barnhaus во почетниот ѓубриво кантите се направени од ' рѓа отпорни нерѓосувачки челик дека никогаш не ќе ги филтрирам токсични хемикалии во вашиот ѓубриво; чисти со топла сапуница вода. ????Во Кутија : Нашата 1.3 gal composters дојде во прекрасен подарок кутија и вклучуваат снабдување една година на филтри на активен јаглен и biodegradable лагер кеси, прирачник за корисникот и корисни компостирање dos и не'ts магнет. ????Дали Сте Дел : Совршен за мали кујни или стан за живеење, оваа мини ѓубриво колектор има филтри на активен јаглен за да остане мирис слободни и ви помага да одат зелени страна на чување вредни храна отпад надвор од ѓубре. ????Ретро Стил : Оди за една симпатична pop на боја наместо обичен стар бела или сребрена со нашите стилски тиркизна ѓубриво држач; гроздобер ѓубриво бин совршено ја надополнува селски farmhouse кујна украси.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите