.

.

Acacia Дрво, Хартиена Крпа за Носител со База

Acacia Дрво, Хартиена Крпа за Носител со База

мислење на клиентот:

DEN 1336.80
Достапност
Во достапна форма

Ова е убаво дизајнирана дрвени хартиена крпа држач за на countertop.Тоа е направен од природни acacia дрво и има мазни и чисти линии.На врвот се справи со отстранува да се пополни со било кој стандарден хартиена крпа се тркалаат (не се вклучени) и го држи хартија крпи во место.Долниот база пена за заштита на табели и countertops.Хартиена крпа носителот мерки 16 инчи висок и има 6.5 инчи дрвена основа.Ќе љубов на форма и функција на оваа модерна и елегантна хартиена крпа држачот.Убаво е доволно за подарок на ваш пријател или близок.Ова е убаво дизајнирана дрвени хартиена крпа држач за на countertop.Тоа е направен од природни acacia дрво и има мазни и чисти линии.На врвот се справи со отстранува да се пополни со било кој стандарден хартиена крпа се тркалаат (не се вклучени) и го држи хартија крпи во место.Долниот база пена за заштита на табели и countertops.Ќе љубов на форма и функција на оваа модерна и елегантна хартиена крпа држачот.Убаво е доволно за подарок на ваш пријател или близок.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите