.

.

Виси Паричникот Складирање Организатор Со 18 Џебови, Спојки Чанта Организатор Држачот За Плакари, Ѕид, на Врата, Држи До 18 Паричници (црна)

Виси Паричникот Складирање Организатор Со 18 Џебови, Спојки Чанта Организатор Држачот За Плакари, Ѕид, на Врата,

мислење на клиентот:

DEN 407.76
Достапност
Во достапна форма

ЛЕСНО ОРГАНИЗАЦИЈА : PACMAXI виси паричникот складирање организатор зачувувате и организирате вашите секојдневно одат-да wristlets и паричници, мали purses.Држете се до продавница 18 паричници.Лесно да ви помогне да го најдете она што ви треба и го имате тоа брзо.(ТОРБА САМО).СМИСЛЕНО ГОЛЕМИНА : Мерка 39 x 80 cm / 15.35 x 31.49 во, .секој џеб големина : 10 x 12 cm / 3.93 x 4.72 во.Тоа може да се одржи различни големини на паричници, складирање кеси, и монета purses.Виси на ѕидот, лесно да се продавници и употреба во дневно.СКЛАДИРАЊЕ MADE SIMPLE : Чанта и паричникот екранот носител е совршен за сите на вашата чанта, паричник и accessorizing потреби : purses, паричници, спојки, дури и вашите очила за сонце, и повеќе ќе бидат во лесно се постигне; Совршен за виси на ѕидот, плакари, вратата.КВАЛИТЕТОТ на ИЗГРАДБА : се Направени од издржлив двојно филц, јасно пвц џеб е лесно нега, ги чистат со влажна крпа.Одлична Kinki Избор : Совршен подарок за жени, девојки, тинејџерите, деца, детето, тоа е голема идеален за ѕид декорација!.PACMAXI виси паричникот складирање организатор зачувувате и организирате вашите секојдневно одат-да wristlets и паричници, мали purses.Држете се до продавница 18 паричници.Лесно да ви помогне да го најдете она што ви треба и го имате тоа брзо.(ТОРБА САМО).Ташна и паричникот екранот носител е совршен за сите на вашата чанта, паричник и accessorizing потреби : purses, паричници, спојки, дури и вашите очила за сонце, и повеќе ќе бидат во лесно да се достигне.Совршен подарок за жени, девојки, тинејџерите, деца, детска, својата голема идеален за ѕид декорација!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите