.

.

Mkeke Компатибилен со iPhone 13 Екран Заштитник/iPhone 13 Про Стакло Екран Заштитник Калено 6.1 инчи 3-Пакет

Mkeke Компатибилен со iPhone 13 Екран Заштитник/iPhone 13 Про Стакло Екран Заштитник Калено 6.1 инчи 3-Пакет

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

2021 Нова Верзија за i Phone 13 Екран Заштитник, i Phone 13 Про Калено Стакло Екран Заштитник 6.1 инчи 0.33 mm.Одговара За i Phone 13/13 Про Стакло Екран Protecotr со Висок одговор, Високо ниво на Транспарентност, екран осетлив на допир Чувствителност и Не Отпечаток.Компатибилен Екран Заштитник за i Phone 13 Калено Стакло , го Покрива целиот екран, full заштитен и е Компатибилен со iphone 13 про.Вклучувајќи го 3-Pack калено стакло предни екран заштитник, Инсталација Водство Рамка, ткаенина за чистење, прашина отстранување стап, упатство за стап.Заштита за i Phone 13 & i Phone 13 про против дефекти и оштетување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите