.

.

Speedaire, 45UZ33, Црево Ролна, Индустриски, 3/8 во., 50 ft. L

Speedaire, 45UZ33, Црево Ролна, Индустриски, 3/8 во., 50 ft. L

мислење на клиентот:

DEN 486.48
Достапност
Во достапна форма

Пролет се врати црево ролна медиуми - црево репортажите воздух вода макс притисок 300 psi црево внатре кол 3/8 во.Црево должина 50 ft.Црево вклучени yes тешки заврши - црево репортажите прав обложени вози тип - црево репортажите пролет се врати ролна влезот 3/8 во (f)npt затворен ролна не црево завршува 3/8 во (m)npt црево штекер 3/8 во (m)npt max temp 150 степени f заклучување latch 15-9/32 во.Вкупна ширина 6-31/32 во.Вкупна должина 13-25/32 во.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите