.

.

Злато Светилиште за Chevy/Gmc Колорадо Кањонот 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Енергија Страна на Вратата Видите Огледало Возачот Лево

Злато Светилиште за Chevy/Gmc Колорадо Кањонот 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2010 Енергија Страна на Вратата

мислење на клиентот:

DEN 1136.16
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен Со Chevrolet/Gmc Колорадо/Кањон (Стандард/Crew Кабина) Модел : 2004-2012|Chevrolet/Gmc Колорадо/Кањон (Продолжена Кабина) Модел : 2004-2008. Точно ОЕМ замена и Нема Измена е Потребно. 1 Година Ограничена Гаранција.Моќност Не Загреана Рачна Количка Страна На Вратата Видите Во Огледало.Текстура Страна На Вратата Огледало.Високо Квалитетни Резервни Замена Овие Производот во Согласност Со Сојузниот Моторно Возило за Безбедност Стандарди За Автомобилската Осветлување Компатибилен Со CHEVROLET/GMC КОЛОРАДО/КАЊОН (СТАНДАРД/CREW КАБИНА) МОДЕЛ : 2004-2012|CHEVROLET/GMC КОЛОРАДО/КАЊОН (ПРОДОЛЖЕНА КАБИНА) МОДЕЛ : 2004-2008 Референтните Броеви Partslink : GM1320280 OEM : 15246906.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите