.

.

Inov-8 женски Голи XF 210 V2 Патики

Inov-8 женски Голи XF 210 V2 Патики

мислење на клиентот:

DEN 1152.00
Достапност
Во достапна форма

Синтетички-и-мрежа.Увезени.Гумен ѓон.ФЛЕКСИБИЛНОСТ – Metaflex технологија овозможува природен forefoot flexion.ЗАФАТ Направен со inov-8 познат леплива гумени outsole за крајната лесна контрола, што го прави совршен за обука чевли за : Крос-Обука, боречки вештини, и да работат испис.НУЛА КАПКА ЛЕКУВА - нула-капка пета обезбедува зголемена стабилност при вршење на функционални движења, како што се squats и deadlifts.Совршен за оние кои сакаат боси се чувствуваат кога кревање или powerlifting.ИЗДРЖЛИВОСТ & ЗАШТИТА - 360 степени ROPETEC технологија обезбедува влечење и трајност на јаже се качува, додека на разнесени гумена брана обезбедува зголемена заштита за било која салата вежбање.ЛЕСНИ ФИЗИЧКИ ОДГОВАРА - Со ажурирани материјали за да овозможи зголемување на breathability и повеќе простор за прсти да се шири надвор природно, овозможувајќи за удобно природни чувствуваат.Нудејќи природно се вклопуваат и подобрување на Јаже-Тец заштита, обезбедување на врвен сила и издржливост на јажиња.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите