.

.

Coxreels 125 ft. Рака Чудак Црево Ролна, 1/2 Цревото Внатре Кол. Црна Прав Обложени SM17-4-125-1 Секој

Coxreels 125 ft. Рака Чудак Црево Ролна, 1/2 Цревото Внатре Кол. Црна Прав Обложени SM17-4-125-1 Секој

мислење на клиентот:

DEN 1463.52
Достапност
Во достапна форма

Се продава на .Coxreels СМ Серија "вртливата-планината' рака-чудак црево репортажите зглобот на побарувачката во насока вашата работа ве води и заклучува во осум различни позиции како што сакате.Лесен, компактен и разновиден со работен притисок до 4000 PSI.На U-облик база и црево контрола на бар заедно додадете сила и цврстина, додека одржување на цревото од лизгање тргнеме на страна дискови.U.S.А.Апликацијата Ролна, Димензии L x W x H во. 17 x 19 x 18 1/2, Макс.PSI од 4.000, Боја Црна, Материјал Челик, Планината Тип на Зглобот, Воланот Ширина во. 17, Температура Спектар F -20-300, Продавници/Одржува Црево ft.во. 125, Црево Вклучени Не, Црево во Дијаметар. 1/2. CNC robotically откачи дискови U-облик дизајн на рамка со црево контрола бар Директни рака чудак назад Карактеристики полн проток солидна месинг не-корозивен NPT зглобот, Viton печат, вртливата О-прстен печати поддржани од Тефлон изолација и валани рабови за сила и безбедност се Справува со температури од -20 F да 300 F Прилагодливи рачната сопирачка спречува backlash и стегната за да го заклучите тапан Трајни сјаен црн прав-грб заврши Црево не се вклучени монтажа заградата Објект# 228854 се продава одделно Број на Модел : SM17-4-125. Големина : 3. Боја : Црна.Возрасна Група : Возрасни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите