.

.

Сигурносен Појас Прилагодувач за Деца, RilexAwhile Деца Бебе Возрасни Рамо Вратот Фирмата Авто Рамо Вратот Рака Прилагодувач, Автомобил Seatbelt Безбедност Покрие Триаголн

Сигурносен Појас Прилагодувач за Деца, RilexAwhile Деца Бебе Возрасни Рамо Вратот Фирмата Авто Рамо Вратот Рака

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 【Сигурносен ПОЈАС ПРИЛАГОДУВАЧ】Никогаш не се грижите за цврстина на рамото бидејќи тока поставите спојувалка за каиш може да помогне да се прилагоди на seatbelt.Тоа очигледно може да го промени начинот на seatbelt, апсорбираат шокови, да ги задржи на seatbelt подалеку од детето вратот област за која се дава на дете повеќе комфорно и безбедно. 【УНИВЕРЗАЛНА ГОЛЕМИНА】големината на Авто Рамо Вратот Рака позиционер е 9.45×7.1 инчен/24×18cm, Погоден за сите појаси, многу погоден за деца и некои возрасни. 【ТРИАГОЛНИК ДИЗАЈН】триаголник форма може да се направи деца седиште повеќето стабилна и безбедна, го задржува сигурносен појас во вистинската позиција за возење удобно, да ви помогне да водите правилна седечка положба. 【УДОБНО МАТЕРИЈАЛ】Оваа seatbelt прилагодувач се направени од издржлив дише памук, не ќе го направи вашиот стомак непријатно по употребата, перат и нема нарушување. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】седиштето појас триаголник позиционер лесно може да се инсталира без алатки.Тоа може да се апсорбираат вибрациите и одржување на сигурносен појас далеку од луѓето necks, правење на вашиот пат повеќе пријатно и безбедно.Боја : Црна.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите