.

.

Lumbar Поддршка, Автомобил Мрежа Назад Lumbar Поддршка, Lumbar Назад Поддршка Седиште Перница со Дише Мрежа за Автомобил Седиште за Канцеларија Стол инвалидска Количка

Lumbar Поддршка, Автомобил Мрежа Назад Lumbar Поддршка, Lumbar Назад Поддршка Седиште Перница со Дише Мрежа

мислење на клиентот:

DEN 1862.40
Достапност
Во достапна форма

Масажа функција : Вратот Остатокот Перница може да помогне масажа на вратот, го активирате мускулите, им помогне на ублажување на заморот, возење и работа под притисок.Широко апликација : Шеф Одмор Перница е погоден за повеќето автомобил седишта и канцелариски столови, обезбедување на мекост без урива, прави да се чувствувате поудобно и заштеда на време.Освежувачки и дише : мрежа материјал ефикасно ја подобрува циркулацијата на воздух, и тоа нема да биде заостанато кога се користи во лето, може да се избегне прекумерна топлина и пот, да бидете кул и ќе ви даде пријатно чувство.ОДЛИЧНА ФУНКЦИЈА : Help за масажа на вратот, го активирате мускулите, се промовира циркулацијата на крвта, и да помогне во олеснување на замор, возење и работниот притисок.Уникатен дизајн : Ергономски дизајниран за да се обезбеди силна поддршка за вашиот цервикален ' рбет и главата, и боите се лесно да се совпаѓаат.Функција : 1. Mesh материјал ефикасно ја подобрува одлична циркулацијата на воздух за да бидете кул и ќе ви даде пријатно чувство. 2. Помогне да масажа на вратот, го активирате мускулите, се промовира циркулацијата на крвта, и да помогне во олеснување на замор, возење и работниот притисок. 3. Мека доволно за да се вклопи во контурите на вашето тело и да се обезбеди поддршка за твојата глава, и бојата е лесен за монтирање. 4. Лесно да се инсталира и расклопување, носат и чисти, перница одговара на повеќето автомобил седишта и столици, прави да се чувствувате удобен и заштеда на време. 5. Еколошки производи со висока еластичност жица рамка, добра еластичност и обликот на задржување, кои придонесуваат за вашето здравје и може да се користат со доверба.Спецификација : Предмет Тип : Автомобил Потпирачи За Глава Материјал : Neoprene Мрежа Боја : Црна Димензии : Прибл. 18x27cm/7.1x10.6in Пакет Листа : 1 x Автомобил потпирачи за глава.

Клучни карактеристики

Item Type:
Car Headrest
Material:
 Neoprene Mesh
Color:
Black
Size:
Approx. 18x27cm/7.1x10.6in
Package List:
1 x Car Headrest :

Им се допаѓа и на купувачите