.

.

Facom SC.188 Станот-Nosed Клешти 160 mm Црвенило и Ноар

Facom SC.188 Станот-Nosed Клешти 160 mm Црвенило и Ноар

мислење на клиентот:

DEN 787.44
Достапност
Во достапна форма

Идеален за механички и електроника работа.Фино, фино ребрести spouts да се зајакне зафат.Обвиткан дршката за подобрен комфорт на употреба.Должина : 168 мм / Spout Должина : 46 mm.Направени во Франција.Нашите FACOM клешти се направени во нашата фабрика во Laissey (Doubs).Facom SC.188 Станот-Nosed Клешти 160 mm Црвенило и Ноар.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите