.

.

Мирис Етерични Масла (Ванила, Цитрус, Јасмин, Мириси) за Свеќа и Сапун Одлуки - Премија Одделение во Собата за Diffuser, DIY Домашни Производи, Бања - со Benatu

Мирис Етерични Масла (Ванила, Цитрус, Јасмин, Мириси) за Свеќа и Сапун Одлуки - Премија Одделение во Собата

мислење на клиентот:

DEN 142.56
Достапност
Во достапна форма

Премиум Мириси : Ширењето во воздух преку diffuser е добар избор, само малку од нашите високо концентрирана мирис на нафта може да се направи вашата соба мирисна.Погодна за многу арома diffuser или навлажнувачи.Тоа може да се користи сам или се меша со други вкусови.Разводнета или undiluted зависи од тоа дали ви се допаѓа силна светлина или мирис. (Не се однесуваат директно на кожата) Килибар стакло 10ml шише.Ванила Creme : Многу слатка и богат мирис, со силна крем арома, како ванила сладолед.Ако се користи во зима, ќе се чувствувате топло и среќни.Јасмин Ветре : Романтични јасмин мирис, богата уште свежи, не луто.Додека wisp на ветре дува, достави со елегантен ароматични околина за вас.Цитрус Насмевка : свеж и сладок мирис на грејпфрут открие малку кисело, нека лице не може да се одолее.Кога ќе станам наутро или по туш, жив цитрус арома ќе направи да се чувствувате добро над сите.Diy Домашни Производи : Нашата Мирисни Масла се погодни за создавање на свој свеќи, сапуни, парфеми, бум balt, воздух два спреј, кожата & нега на коса формулации, производи за чистење, за миризливи фен листови, freshen некоја фиока, потпури, теписи и др.Користете ја вашата имагинација да се создаде мирис припаѓаат на себе си.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите