.

.

Pinzhi Паметни Дома Готвач Памук, Лен Платно во Текот На Врата Или Ѕид Провизии Виси Организатор 7 Џебови со Кука Плакарот Складирање Торба (2 Пакети Случаен Дизајни)

Pinzhi Паметни Дома Готвач Памук, Лен Платно во Текот На Врата Или Ѕид Провизии Виси Организатор 7 Џебови со

мислење на клиентот:

DEN 282.96
Достапност
Во достапна форма

100% Памук.МАТЕРИЈАЛ : Природата памук и лен.Дише, здрава, уметнички.Леплив слој, водоотпорни и отпорни на влага.ШТЕДИ ПРОСТОР : Можете да го користите Ѕид-mountable Складирање Торба со 7 различни големини на отворени големи џебови за чување на очила, неподвижна, е-mail пораки, копчиња, remotes, накит, момче стап, полначи, чешел, ножици, e-mail сите делови и bobs дека натрупува фиоки - да се зачува простор.ГОЛЕМИНА : целата големина на Плакарот Виси Џеб е за 20" x 14", должината на дрвени пол е за 15.7" ГАРАНЦИЈА за КВАЛИТЕТ : Чување На Организаторот за дома е токму она што го барате.100% ЗАДОВОЛСТВО ИЛИ ГАРАНЦИЈА за ПАРИТЕ НАЗАД, тоа се обиде ризик, знаеме дека ќе го сакам!.ДРВЕНИ ПОЛ : Постои дрвени пол кој многу погодно да се откажам, и со мозок е најдобар избор за спалната соба, студија соба, седи соба, бања, чистење материјали, канцеларија и работилница области.Спецификации : ❤Материјал : Памук и Лен.Подебели ткаенина, може да се користи многу години.Леплив слој, водоотпорни и отпорни на влага.Дрвена пол кој многу погодно да се откажам. ❤Големина : Целата големина : 20" x 14" 7 џебови со две куки ❤Дизајни : прибор за на маса шема, Сина поларна мечка, Бела Flamingos шари, 8 дизајни Опција КАРАКТЕРИСТИКИ : 1. Класифицирани мулти-grid дизајн, заштеда на простор, може да се монтира зад врата или ѕид, удобен и практичен. 2. Две куки дизајн, погодно за различни потреби и барања, дека виси на копчиња. 3. Природата памук и лен со топол дом дизајни.Мие, повторна употреба. 4. Леплив слој, водоотпорни и отпорни на влага, може да се закачи во влажни средини, како што се кујни и тоалети 5. На врвот дрво род поддршка, силна лого, цврсти. 6. Грижа Инструкции : Рака мие топло,104°F (40°C).хлор, не ја собори сува, без железо и нема сува чиста.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.Постои 1—3 CM големина грешка.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите