.

.

ДВАЈЦАТА ПОБЕДНИЦИ Куче Пролевање Четка за Полнење, Само Чистење Измамник Четка,Пролевање Ножот за Кучиња и Мачки, Чешлање Комплет со Ергономски Рачка, 2 Пакети

ДВАЈЦАТА ПОБЕДНИЦИ Куче Пролевање Четка за Полнење, Само Чистење Измамник Четка,Пролевање Ножот за Кучиња и

мислење на клиентот:

DEN 431.76
Достапност
Во достапна форма

ГОЛЕМА МИЛЕНИЧЕ GROOMIN ПОЛНЕЊЕ : Пет четка комплет вклучува еден авто чистење измамник четка и еден пролевање на ножот.Остави зад чешлање главоболка, и да се ослободи вашиот четири нозе пријател на undercoat и лабава коса без никаков напор.Чувајте вашиот дом почиста само со редовно чешлање на вашето домашно милениче.АВТО-ЧИСТЕЊЕ ИЗМАМНИК ЧЕТКА СО УТЕХА-ДРШКА РАЧКА : оваа четка нежно ги отстранува Губат Косата, и ја елиминира Tangles, Јазли, Првут и заробени Нечистотија.Откако ќе се направи четкање на вашето домашно милениче, Едноставно кликнете на копчето и влакната се повлече назад во четка, Направи супер едноставно да се отстранат сите влакна од четка, Па тоа е подготвен за следната употреба.КУЧЕ ПРОЛЕВАЊЕ на НОЖОТ : Карактеристики нерѓосувачки челик и мека ергономски се справи.Оваа пролевање алатка има крупни заби, од една страна, и фино заби на други за да помогне да се намали пролевање со отстранување на губат косата.ШИРОКА УПОТРЕБА : се Работи одлично на кучиња и мачки со сите големини и типови коса.Чувајте ги вашите крзно пријател грб во потрага елегантни и сјајна.ВИСОК КВАЛИТЕТ и ЗДРАВ - Овие производи се направени да траат преку долго време на напор миленичиња чешлање!Работи ефикасно за чистење.Сопствениците на домашни миленичиња имаат за заеднички грижете се - лабава и вишокот на крзно до крајот на подови, мебел, облека, доста насекаде.Па тоа е неопходно за да се четка кучиња или мачки редовно, намалување на вирусот низ куќата и да им помогне на домашни миленици доведе до поздрава и повеќе енергична грб.Ја нагласува Цврстата нерѓосувачки челик сечилото и мека ергономски се справи Со ергономски се справи со лесно се вклопува во рака за максимална контрола Идеален за кучиња и мачки на сите типови коса Намалува пролевање до 95% од отстранување на вашето домашно милениче е мртов, лабава undercoat Води shinier грб и кожата во ниеден момент Спецификација Тип : Куче Четка за Пролевање Комплет Материјал : не ' Рѓосувачки челик и пластични Пакет Вклучува : 1 x авто-чистење измамник четка и 1 x пролевање на ножот алатка Претпазливост не употреби сила.Секогаш чешел и четка во насока на косата жито.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите