.

.

XKMT - Гравитацијата Довод на Воздухот Спреј Пиштол Боја/ 3 Млазницата 4mm 6mm 8mm /1.5 литри/ 2.2 LBS [P/N: ЕТ-TOOL037-БЕЛО]

XKMT - Гравитацијата Довод на Воздухот Спреј Пиштол Боја/ 3 Млазницата 4mm 6mm 8mm /1.5 литри/ 2.2 LBS [P/N:

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

Бренд : HTTMT.Лесен за употреба со лесни.Совршена изведба со прилагодливи материјал контрола.Рачка на купот го прави лесен за употреба.Лесно се повлече замав предизвика прави поголема контрола.Атрибути : Нашата HTTMT Спреј Пиштол Боја е идеална алатка за примена на текстура на ѕидови и тавани.Тоа исто така може да се користи за примена на платформа површина, fireproofing и вода-бесплатен материјали.Исто така, постојат 3 млазници од различни големини за изборот кој го направи совршен избор за хопер спреј пиштол. 【 Карактеристики : 】1 : Бренд-нови и трајни.2 : Лесен за употреба со лесни.3 : Сигурен квалитет.4 : Совршени перформанси со прилагодливи материјал контрола.5 : справи Со чаша го прави лесен за употреба.6 : Лесно се повлече замав предизвика прави поголема контрола.Карактеристики : Материјал : алуминиум легура(Спреј пиштол) &пластика(Чаша) N.W. : 2.2 LBSG1/4" Машки inlet Feeding режим : гравитацијата хранење Првенство големина : 1.5 gallon Sizes на млазници : : Мали млазницата : 4mm (среден вискозитет материјали) Meddle млазницата : 6mm (среден вискозитет материјали)Големи млазницата : 8мм (висок вискозитет материјали)Пакет Вклучува : x хопер спреј пиштол, 1x 4mm млазницата, 1x 6mm млазницата, 1x 8мм млазницата.Воздухот Хопер Спреј Пиштол Боја, Текстура Алатка Base Ѕидното Сликарство Sprayer w/3 Млазницата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите