.

.

REARR3722 - Прочитајте Право DustFree Повеќенаменски Duster

REARR3722 - Прочитајте Право DustFree Повеќенаменски Duster

мислење на клиентот:

DEN 1315.20
Достапност
Во достапна форма

Capacity_Volume - 10 мл.Packing_Type - Може.Refillable - Не.Пред-consumer_Recycled_Content_Percent - 0%.Безбедно да ја отстраните lint и прашина од тастатури, компјутери и повеќе.Вклучува продолжување стапче за оние тешко да се постигне места.Содржи bitterant да се обесхрабри inhalant злоупотреба.Капацитет Волумен : 10 мл Пакување Тип : Може да Refillable : Нема.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите