.

.

BeaverCraft Кука нож резби во Дрво SK4s Долги Ножеви Лажица Резба Алатки 2.4 Долга рачка 7.8 Лажица Нож резби во Дрво Алатки Сад Kuksa Резба Алатка Право Раце Криво Нож

BeaverCraft Кука нож резби во Дрво SK4s Долги Ножеви Лажица Резба Алатки 2.4 Долга рачка 7.8 Лажица Нож резби

мислење на клиентот:

DEN 478.80
Достапност
Во достапна форма

Лажица Нож Двојно Bevel : двоен-bevel сечилото на кука нож е направен од висок јаглероден челик толку криви сечилото на нож ќе работи за долго време и бараат острат поретко.Лажица Нож Двојно Bevel : двоен-bevel сечилото на кука нож е направен од висок јаглероден челик толку криви сечилото на нож ќе работи за долго време и бараат острат поретко.Така ќе го добиете без проблеми.Лажица Резба Нож за Лесно Резба : долг-криви нож беше создадена специјално за правење големи резби во дрво лажици, kuksa, чаши правејќи го лесно и мало намалување подлабоко и подлабоко во шумата.SK4s лажица carver опфаќа огромен опсег на проекти : kuksas, чинии, лажици, чаши.Лажица Резба Алатка Направени во Европа : инструмент беше креиран за потребите на аматери и професионални woodcarvers.Лажица Резба Нож за Лесно Резба : долг-криви нож беше создадена специјално за правење големи резби во дрво лажици, kuksa, чаши правејќи го лесно и мало намалување подлабоко и подлабоко во шумата.Се СПРАВИ.Доаѓа со Вистинска Кожа Обвивка.Фрлите поглед на некои од функциите подолу : .Оваа кука нож има ергономски се справи со што го прави лесно да се издлаби подолго.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите