.

.

NPN НЕ 5VDC М8 2mm Пристап Индуктивен Сензор за Близина Switch 6-36VDC LJ8A3-2-Z/BX-5V

NPN НЕ 5VDC М8 2mm Пристап Индуктивен Сензор за Близина Switch 6-36VDC LJ8A3-2-Z/BX-5V

мислење на клиентот:

DEN 528.00
Достапност
Во достапна форма

100% Сосема нов и hight квалитетот + Одличен квалитет, брза испорака, едноставно по продажбата. + Ќе се направат максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.+ 90% конвенционалните нарачки ќе бидат доставени во рок од 15-25 дена.+ Потребни ви се повеќе информации ве молиме контактирајте со нас.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите