.

.

Проширување Завртки, M6x80mm Цинк Позлатен Јаглероден Челик Проширување Хексадецимален Завртки Ореви Ракав, Сидро Fastener за Ограда Дома Инсталација на Воздухот В,(Aicosin

Проширување Завртки, M6x80mm Цинк Позлатен Јаглероден Челик Проширување Хексадецимален Завртки Ореви Ракав,

мислење на клиентот:

DEN 2040.00
Достапност
Во достапна форма

【ГОЛЕМИНА】- Модел : M6x80mm; Род Дијаметар : 6mm/ 0.24"; Род Должина : 80mm/ 3.15"; Ракав Дијаметар : 8mm/ 0.31"; Ракав Цевка Должина : 70mm/ 2.76". 【МАТЕРИЈАЛ】- Проширување ракав завртки направен од висок квалитет на јаглероден челик материјал, цинк позлатен заврши за анти- ' рѓа и долготрајната употреба. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】- Цинк Позлатен Проширување Завртки се многу силни и големи се и за внатрешна и надворешна употреба, носат-отпор, анти-корозија, висока ' рѓа отпор. 【ФУНКЦИЈА】- Проширување гром обезбедува безбедна се одржи во конкретни, блокови, тули, и плочи, ѕидови никаква цврста површина навистина на тешки предмети и опрема. 【АПЛИКАЦИЈА】- Проширување Болт се Користи во конкретни и ѕидани.Широко се користи во оградата, burglarproof вратата и прозорецот, крошна, климатизација rach фиксација, дома декорација, инженерство, итн.Mro Max Хексадецимален Орев Ракав Водител На Проширување Завртки Fastener Description : 1. Направен од висок квалитет на јаглероден челик материјал, цинк позлатен заврши за анти- ' рѓа и долготрајната употреба.2. Цинк Позлатен Проширување Завртки се многу силни и големи се и за внатрешна и надворешна употреба, носат-отпор, анти-корозија, висока ' рѓа отпор.3. Проширување гром обезбедува безбедна се одржи во конкретни, блокови, тули, и плочи, ѕидови никаква цврста површина навистина на тешки предмети и опрема.4. Широко се користи во burglarproof врати, fenceand прозорец, климатизација rach фиксација, крошна, дома декорација, инженерство, итн сите работат на внатрешен или надворешен.Спецификација : Име на Производ : Проширување Bolt Material : Јаглерод Steel Color : Сина Zinc Surface Третман : Цинк Plated Model : M6x80mm Rod Должина : 80mm/ 3.15"Прачка Дијаметар : 6mm/ 0.24"Ракав Дијаметар : 8mm/ 0.31"Ракав Цевка Должина : 70mm/ 2.76"Пакет Содржина : 4 Pcs x Проширување Bolt How да се Користат : 1. Одберете сечкање малку со ист дијаметар како проширување завртка обвивка, ударна дупка во ѕидот со малку вежба.2. Стави проширување гром во дупка и се стегне хексадецимален нут со клуч.3. Проширувањето цевка ќе го отвори опашка да се фати на ѕидот по истакнувајќи, но бидете сигурни дека проширувањето завртка не може да се влечат out4. Завртка во нут за да ја завршите инсталацијата.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите