.

.

Крајната Дома Бањата Подарок Кошница - Луксузни Медитеранот Лаванда-Миризливи Тело и нега на кожата Пакет - Луксузни Бања & Тело Сет За Жени - го Содржи Телото Лосион

Крајната Дома Бањата Подарок Кошница - Луксузни Медитеранот Лаванда-Миризливи Тело и нега на кожата Пакет -

мислење на клиентот:

DEN 575.76
Достапност
Во достапна форма

ЛУКСУЗЕН СПА ИСКУСТВО ДОМА.Оваа премија за собирање на Туш и нега на кожата производи во една Прекрасна Виолетова Кошница овозможува да се чувствуваме чиста луксузот на спа искуство од удобноста на вашиот тоалет.ОПУШТЕТЕ СЕ, ПОДМЛАДУВАЊЕ И РЕВИТАЛИЗИРАЊЕ НА ВАШЕТО ТЕЛО, УМ И ДУША.Уживајте во Слатката Флорални Мирис на нашите Лаванда Ароматерапијата Етерични Масла, увезени од велика БРИТАНИЈА, за да се ослободат себе си од Несоница, Нервозен Стомак, и Анксиозност, додека работат на Хидрат вашата Кожа, оставајќи ја мека свилен мазна се чувствуваат.ОНА ШТО СЕ ВКЛУЧЕНИ?Оваа колекција на висок квалитет на бања и телото essentials вклучуваат 160ml Туш Гел, 160ml Меур Бања, 90ml Лосион за Тело, и Бања Бомба Fizzer.НАШАТА ЧИСТОТА ВЕТУВАЊЕ.Freida и Џо како компанија е верен на својата посветеност да никогаш не се извор на состојки од компании кои вршат активности во кои се вклучени суровоста на животните.ПОДАРОК ЗА ЦЕЛА СЕЗОНА.СИТЕ СПАКУВАНИ И СЕ ПОДГОТВЕНИ ДА СЕ ДАДЕ.Нашите Колекции се Совршени за да ја обележите секоја прилика : Божиќ, за Нова Година, за Роденден, Свадба, Годишнина, Ден на Мајката, и Денот на Вљубените за да именува неколку.Исто така, може да биде даден како Корпоративен Giveaway да се почитуваат и да ја Признае Вработени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите