.

.

Уво Коса Тример, Молчи USB Носот Коса Ножици Мали, за Дома, за Жени и за Мажи

Уво Коса Тример, Молчи USB Носот Коса Ножици Мали, за Дома, за Жени и за Мажи

мислење на клиентот:

DEN 520.56
Достапност
Во достапна форма

Голема брзина не се заглавени коса, и со голема брзина тивок мотор се користи,, кој е чист.Мулти цел, молчи дизајн, животниот век на батеријата, заштеда на енергија и заштита на животната средина.Мини и мали дизајн е погодно да се носат при патување или за бизнис патувања. 5-во-1 тример, лесно да се промени машина главата, заврши функции, лесен за употреба.Нож глава може да се мијат со вода и одвоен, и остаток на косата може да се мијат, кој е лесен.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите