.

.

Oreck Комерцијални ORB550MC Orbiter Кат Машина, 13 Чистење на Патот, 50' Мозок и 437.056 Чистење Orbiter Подлога, 12 Дијаметар, За 550MC Orbiter Кат Машина, Зелен пакет

Oreck Комерцијални ORB550MC Orbiter Кат Машина, 13 Чистење на Патот, 50' Мозок и 437.056 Чистење Orbiter Подлога,

мислење на клиентот:

DEN 525.60
Достапност
Во достапна форма

Кат бафер користи за чистење на дрво, винил, плочки, и други тешко подови и за хемиско чистење и расклатување нечистотијата од carpeted подови.Орбитал вози осцилира четка или подлога (се продава одделно) во до 175 ВРТЕЖИ во минута за да се удар, чистење, полирање, песок, чистење, ленти или восок подови, без извртување, означување, или gouging. 12" Чистење orbiter подлога.Умерено агресивни полирање подлога.Стил : Подот Машина и 437.056 Чистење Orbiter Подлога, 12" Дијаметар, За 550 MC Orbiter Кат Машина, Зелен пакет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите