.

.

Плоштад Тапациран Нордиските Едноставност Отоманската Клупата, Складирање Клупата за Спална соба и во Ходникот,Кревет крајот Столче со Пена Поместена Седиште, Ск?

Плоштад Тапациран Нордиските Едноставност Отоманската Клупата, Складирање Клупата за Спална соба и во Ходникот,Кревет

мислење на клиентот:

DEN 1605.84
Достапност
Во достапна форма

▶Мраз кадифени ткаенини : ткаенина е свиленкаста и мека, со јасни уметност и наука, полни и сјајни.Нема потреба да се намерно измени, повеќе природен ефект. ▶Кристал тока : висока цврстина, сјајна, издржливи и убави,големина : 100cmx40cmx40cm. ▶Удобно седи чувство : внатрешноста е исполнета со висока густина сунѓер, со дебел, чувствуваат удобно седи чувство, полн еластичноста и не е лесно да се деформира. ▶Прецизност крои : шевове е прецизен и уредни, конците се дури и симетрични, и не постои нишка изложени, која се одразува на квалитетот од детали. ▶Против пролизгување нога подлога : подножјето на чевли-промена на столицата има анти-лизга нога влошки, кои не се лизга и носат-отпорни, и се движи тивко.При користење Заштитете го вашиот под од гребење.Големина : 40x40x40cm | Боја : Светло Кафеава.

Клучни карактеристики

Product Name:
Shoe Changing Stool
Material:
Ice velvet fabric + High-density sponge + Solid Wood
Size:
40x40x40cm , 60x40x40cm , 80x40x40cm , 90x40x40cm , 100x40x40cm , 120x40x40cm , 150x40x40cm
Color:
Black , Red , Light Brown , Royal blue
Style:
modern, simple, stylish
Bearing weight:
250kg/551lb
Applicable scenarios:
It can be used as a shoe-changing stool, makeup stool, dressing stool, living room leisure stool, sofa and coffee table stool, strong and durable enough to hold toys, books and other items.
Package Contents:
Storage stool*1
Notes:
★The products sold only include Storage stool and no other items (requires display). :
★ Pay attention to the strength during the installation process, and choose the right tool to avoid excessive installation and damage to parts. Do not use sandpaper and hard objects when cleaning to avoid scratching the surface of the small workbench. :
There may be a size error of approximately 1 cm between the measured value and the actual product. :
★ Ther :

Им се допаѓа и на купувачите