.

.

Yinpecly M6x60mm Хексадецимален Орев Ракав Водител на Проширување Завртки Fastener 304 од не ' Рѓосувачки Челик Водител на Конкретни Проширување Око Завртки Погодно за Инженер?

Yinpecly M6x60mm Хексадецимален Орев Ракав Водител на Проширување Завртки Fastener 304 од не ' Рѓосувачки Челик

мислење на клиентот:

DEN 1152.00
Достапност
Во достапна форма

【ГОЛЕМИНА】- Обвивка Должина : 45mm/1.77";Обвивка Дијаметар : 9.6 mm/0.38";Навој Дијаметар : 6mm/0.24";Предлага Дупка Големина : 10мм/0.39";Употреба на Жица Големина : 6mm/0.24". 【АНТИ ЛИЗГА ДИЗАЈН】- Проширување гром обезбедува безбедна се одржи во конкретни, блокови, тули, и плочи, ѕидови никаква цврста површина навистина на тешки предмети и опрема. 【МАТЕРИЈАЛ】- Проширување ракав завртки се направени од високо квалитетна 304 од не 'рѓосувачки челик,погоден за користење на затворен,отворено дури и во влажна средина,носат-отпор,анти-корозија,висока' рѓа отпор. 【АПЛИКАЦИЈА】- Проширување Завртки е широко се користат во оградата, burglarproof вратата и прозорецот, крошна, климатизација rach фиксација, дома декорација, инженерство, итн. 【ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА】- Проширување е создаден од страна на затегнување на навој гром кој црта заострените конус проширување на еден ракав од ѕидот на дупка.Yinpecly Проширување Завртки Спецификација Име на Производ : Проширување Завртки Бренд : Yinpecly Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик Главната Боја : Silver Casing Должина : 45mm/1.77 inch Casing Дијаметар : 9.6 mm/0.38 inch Thread Дијаметар : 6mm/0.24 inch Suggested Дупка Големина : 10мм/0.39 inch Use Жица Големина : 6mm/0.24 инчен Опис 1.Широко се користи во оградата,burglarproof вратата и прозорецот,крошна,климатизација фиксација,дома декорација,инженерство,итн. 2.Проширувањето е создаден од страна на затегнување на навој гром кој црта заострените конус проширување на еден ракав од ѕидот на дупка. 3.Направени од 304 од не ' рѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија и издржливост.Топло Совети 1.Поради рачни мерења на локации,може да има мала грешка во големина. 2.Поради светлината на слика и изгледот на екранот,на боја на сликата може да биде малку различен од вистинскиот објект. 3.Проширување завртки мора да биде инсталиран на релативно тешко основна плоча,и меки и лесно да падне места се нестабилни,како што се недостатокот од дрвото на почвата на ѕидот.Сите проширување цевки треба да внесете ѕидот.Додека навој дел е доволно долго,ракавот дел ќе биде подлабоко и посилно.Пакет Content4pcs x Проширување Завртки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите