.

.

adidas Жените Крајната Aeroready Дизајниран 4 Обука Компресија Високо Тренингот Градник

adidas Жените Крајната Aeroready Дизајниран 4 Обука Компресија Високо Тренингот Градник

мислење на клиентот:

DEN 584.64
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 79% Полиестер, 21% Elastane.Увезени.Не Затворање затворање.Машина За Миење.Удобно X-назад градник за високо влијание обука.Висока поддршка има пластични чаши со мека удобност и прилагодливи се вклопуваат.Висок деколте и центар, пред zip.Овој спортски градник е специјално дизајниран да ви помогне да се справи со целото тело вежбање со доверба и удобност, кој во мрежа надеж за зголемување на покриеноста и прилагодливи на рака да се најде совршено се вклопуваат, само за вас.Од кутијата скокови за работа на удар торба, Крајната Нуклеарни Градник е совршено поддршка за време на крстот-обука за вежбање како што се boot-кампови, бокс и многу повеќе активности.?.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите