.

.

НОКТИТЕ за ПОМОШ на Гел Xtreme Сјај Врвот Грб, Јасно, 0.55 Течност Унца

НОКТИТЕ за ПОМОШ на Гел Xtreme Сјај Врвот Грб, Јасно, 0.55 Течност Унца

мислење на клиентот:

DEN 300.00
Достапност
Во достапна форма

Чип-бесплатно, блескави гел сјај маникир кои изгледаат свежо и до 2 недели.Супер тешко се заврши што е отпорен на marks & гребнатини.Суши брзо да се спречи тестови.Салон за убавина-во потрага маникир секој ден без именување.Напреден, врвни гел врвот палто на чип-бесплатно, 2-недела неверојатна гел сјај маникир.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите