.

.

Fashewelry 100Pcs Kraft Хартија Earring Екранот Виси Карта Сопствениците Браун Правоаголник Накит Екранот Ознаки 1.96 x 1.57 Инчен со Цвет Шема за Обетки Уво Studs

Fashewelry 100Pcs Kraft Хартија Earring Екранот Виси Карта Сопствениците Браун Правоаголник Накит Екранот Ознаки

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Пакетот Вклучува : 100pcs закачалка карта сопствениците, за 40mm широк, 50mm долго, 0,3 mm дебели, дупка : 5.3 мм, погоден за прикажување на повеќето накит со вообичаена големина.Материјал : Овој накит носител е направен од висок квалитет на Kraft хартија, лесен и може да се одржи вашата украси лесно и цврсто.Употреба : Earring екранот картичка можете безбедно задржете earring или fold flat за складирање.Тоа може да биде вашиот прекрасен избор за вашиот накит продажба и подарок-давање.DIY Картички Дизајн : Занает картон е во облик на класичен правоаголник со шарени лист и цвет шема, тоа е одлично за ставање накит за одржување на цврсти и убави, можете јасно да ги видите деталите на накит над картичка.Широка Примена : Овие earring екранот карта сопствениците, исто така, се користи за чување на вашиот накит дома и да ги користите за да заврши вашето домашно украси и прикажување на накит.Количина&Големина : 100pcs, 50x40x0.3мм, Дупка : 5.3 mm Kraft Хартија Накит Екранот Виси Картички, Печатени Картон Earring Екранот Ознаки, Brown It лесно може да се организира и се прикажува вашиот обетки, или се користи како убава подарок пакет за да се направи вашиот подароци повеќе зачудувачки!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите