.

.

Boppy Бебе Превозникот—ComfyChic | Јаглен со Вегетаријанска Кожа Акцент и Половината Џеб | Хибрид Wrap | 4 Сметководствена Позиции, 0m+ 8-35lbs | Мека Јога-Инспириран Ткаенина со И

Boppy Бебе Превозникот—ComfyChic | Јаглен со Вегетаријанска Кожа Акцент и Половината Џеб | Хибрид Wrap | 4 Сметководствена

мислење на клиентот:

DEN 1241.04
Достапност
Во достапна форма

4 СМЕТКОВОДСТВЕНА ПОЗИЦИИ : новороденче пред лицето-во (нозе во жаба позиција), бебе пред лицето-во (нозете надвор), пред лицето-out и хип носат.SUNGGLE ЕКРАН ПАНЕЛ : единствена мрежа екран обезбедува сенка, го намалува одвлекување на вниманието, делува како негување на поклопецот кога доењето во превозникот, и создава дури и cozier средина за бебето.ПРИЛАГОДЛИВИ РАКА РЕМЕНИ : лесно се прилагодува како вашиот и бебето тела ги менуваат или кога споделување помеѓу негувателите за совршено се вклопуваат за вас и за бебето.ЛЕСНО се ГРИЖИ, МАШИНА ПЕРАТ И ЛЕСНО ЗА ЧУВАЊЕ : На Boppy Превозникот е машина перат бидејќи мензи се случи.Пакети мали и во интегрирана складирање торбичка да се фрли во вашиот автомобил или пелена торба.Се ПРЕПОРАЧУВА ТЕЖИНА : 0m+ 8-35 lbs (3.6-15.8 kg).Боја : Јаглен.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите