.

.

Gimbal Стабилизатор за паметен Телефон, hohem iSteady X2 Gimbal, 3 - Axis паметен Телефон Gimbal Рачни Стабилизатор со Tripod Далечински Управувач Тип C Обратно Полнење за Vlog YouTube

Gimbal Стабилизатор за паметен Телефон, hohem iSteady X2 Gimbal, 3 - Axis паметен Телефон Gimbal Рачни Стабилизатор

мислење на клиентот:

DEN 2136.00
Достапност
Во достапна форма

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Количка за дизајн】i Steady X2 е светски најсветлите gimbal стабилизатор за паметен телефон , мерење само 259g (за 0.57 фунти).Компактен и пренослив количка за рачни gimbals т' грижете се!Телефонот gimbal стабилизатор поддржува мајчин камера s може да се контролира на блендата на трети лица камера СТАН да се земе слики и видеа.Сите видови на Холивудски блокбастери шаблони, нека можете да изберете.Нови фотографи станат мајстори во секунди, лесно снимање блокбастер филмови. 1.Батеријата Индикатор. 2.Лизгачот За Зумирање. 3.Копчето На Блендата. 4.Bluetooth Светлина. 5.Џојстик. 6.Двонасочно полнење порта(Тип В). 7.Функција Копчето. 8.1/4 инчен завртка порта. 1.Копчето. 2.Копчето На Блендата. 3.Функција Копчето. 4.Gimabl Работен Режим. 5.Копчиња За Навигација. 6.Индикатор Светлина.Се прилагодите на ексклузивни далечинска контрола, поврзете веднаш по подигнување.Од сега па натаму, далечински фото и видео режим е вклучен.Во иднина, без разлика дали се земе фото сам или со friendsone кликнете може да се добие тоа!.Земете selfie сам!Група фото на сите!Телефонот gimbal, е најдобриот придружник за снимање.V/отворена дланка ќе го стартувате одбројувачкиот снимање, оставајќи вашиот најубавиот момент.Тоа е многу тешко да се следат динамични објекти, телефон gimbal стабилизатор за видео може да ви помогне!Три-оската стабилност, дури и ако рака се тресе, сликата е уште high-definition и стабилна.Заклучување на објектот , автоматски се следат во текот на целиот процес, без недостасува било детали.Сè уште се загрижени дека phone држач за tripod е ограничен од страна на стан?Не' грижете се!Телефонот gimbal стабилизатор поддржува мајчин камера s може да се контролира на блендата на трети лица камера СТАН да се земе слики и видеа.Сите видови на Холивудски блокбастери шаблони, нека ви choose New фотографи станат мајстори во секунди, лесно снимање блокбастер филмови.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите