.

.

4PCS М8 ДЕ Гума Вибрации Планината, Bobbin Isolator Амортизерите Солза Сила Повеќе Од 45N/mm - 14Mpa, Двоен Завртка Дупка Женски Навој Дијаметар x Висина -(30 X 15 MM)

4PCS М8 ДЕ Гума Вибрации Планината, Bobbin Isolator Амортизерите Солза Сила Повеќе Од 45N/mm - 14Mpa, Двоен

мислење на клиентот:

DEN 270.96
Достапност
Во достапна форма

1. Главно се користи за компресори за воздух, дизел мотори, бензински мотори, вода, пумпи, заварување машини и друга опрема. 2. Шок апсорпција, амортизирање и да се избегне иселувањето и лизгање на механички тело предизвикани од вибрации. 3. Заштита на машината е нормална работа и да добиете добар околината, намалување на бучавата и шок очигледно. 4. Едноставна геометриска дизајн поддржува динамични перформанси и стабилност под странични/странично сили. 5. Издржливи висок квалитет метал врзани гума дел, се спротивстави на стареење, триење и топлина.Спецификација : Материјал : Пластични + Метал Кршење сила : ≥14 Mpa Солза сила : ≥45 N/mm Повлече сила : 400% Изборни големина : DE30*15 М8, DE30*20 М8, DE30*30 М8 Пакет листата : 4 * Гумена Монтажа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите