.

.

Пријатна Чорапи за Жените - Супер Меки Fuzzy Топло Екипажот Чорапи (2 Парчиња), Розова, Виолетова, Црна Достапни (Виолетова)

Пријатна Чорапи за Жените - Супер Меки Fuzzy Топло Екипажот Чорапи (2 Парчиња), Розова, Виолетова, Црна Достапни

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Вклучува 2 Пар на Пурпурна Супер Мека и Пријатна Чорапи.Жените Големина 4-10. Супер Меки Чорапи за да Поглезите Вашите Нозе.Машина Перат. 59% Полиестер, 39% Најлон, 1% Spandex, 1% Други Влакна.Како температура капки ќе биде многу мило што го поседувате овие пријатна Атмосфера Чорапи.Голема бои и стилови, па други, исто така, ќе се забележи и да се ценат овие чорапи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите